PURE CSS ART GALLERY

בשנת 2019, ביתי הותקף והייתי נתון למופע של שחיתות עמוקה באופן אבסורדי של מערכת המשפט. הסיפור המלא מתואר בספר אלקטרוני שפורסם לאחרונה ב-Zielenknijper.com.

פתחתי חקירה על רקע הפיגוע בביתי והסיבה נלקחה לעמדתי הביקורתית ביחס ל-GMO, שבסופו של דבר תוביל ליוזמה פילוסופית לשימור הטבע, butterflyGMOdebate.org .

הכל התחיל בפרסומת טלוויזיה ארצית של קולה אחרי שדיווחתי על GMO בקוקה קולה. זמן קצר לאחר אותה פרסומת טלוויזיה היה מבול של ביקורות שליליות שטותיות 0-⭐ עבור תוסף אופטימיזציה פופולרי של וורדפרס שגרר אחריו איסור על התוסף לאחר שמנהל ביצע מתקפת לשון הרע אבסורדית אליה הגבתי בצורה הגונה. לאחר מכן, Rabobank , בנק של 500 הון עם המטה שלו בעיר אוטרכט, הולנד השקיע בעסק שלי כדי לחבל בו, וזה קדם ישירות (כרונולוגית) להתקפה על ביתי באוטרכט.

איסור על תוסף וורדפרס

האיסור בשנת 2016 על תוסף אופטימיזציה פופולרי של וורדפרס עם 20,000 משתמשים מקצועיים היה 'תעלומה' אמיתית. האיסור הגיע לאחר שפרסמתי הודעה כתובה מסודרת שזכיתי להתייחסות ' לא נחמדה ' על ידי ניהול וורדפרס, וזה היה המקרה כפי שניכר בתגובה הבאה על ידי משתמש:

WordPress plugin ban mystery user comment הרהור על איסור התוסף על ידי משתמש תוסף

כפי שנראה, פעולה כזו מעולם לא נעשתה קודם לכן. הפעולה ה'חסרת כבוד' הקודמת של מנחה הגיעה לגמרי מהבוקר.

בשנת 2016, ניתנה תמיכה חינם באיכות גבוהה למשתמשי התוסף. זה כלל שירות מקיף יותר על ידי כניסה לאתר האינטרנט שלהם לעזרה, שהמשתמשים היו מודים להם מאוד.

פורום התמיכה של WordPress.org הציג היסטוריה של תמיכה חינם באיכות גבוהה ומשתמשים שהיו מאוד מרוצים מכך.

פתאום, ישר וללא סיבה או מניע נראית לעין, מנחה וורדפרס ביצע מתקפת לשון הרע.

המנחה החליף חתימה מנומסת מתחת להודעות תמיכה בקישור לטקסט של מדיניות נגד ספאם של וורדפרס שקבע כי " אסור לפרסם בנושאים שאינם קשורים לתוספים או לנושאים שלך " והוא עשה זאת בגישה כועסת.

החתימה הבאה הוחלפה בקישור לטקסט של מדיניות נגד ספאם.

Best Regards,
Jan Jaap
info@pagespeed.pro

לא הייתה אזהרה. היה ברור מיד שהפעולה לא קשורה לחתימה עצמה, שכן המנחה התעלם מאותה חתימה של משתמשים אחרים. כמעט כל המשתמשים השתמשו בחתימה דומה, שהיא פשוט חלק מנומס בתקשורת, וטקסט המדיניות המקושר קבע שמותר לפרסם בפורום כתוסף או כמחבר נושא, כך שאפילו פרסומת קטנה הייתה מותרת.

המנחה הקדיש מספר שעות כדי להחליף את החתימה ב-100 פוסטים. לכן זו הייתה פעולה יוצאת דופן והיא גרמה לזה להיראות כאילו הוסר דואר זבל חמור.

בתחילה ההחלטה שלי הייתה לנסות לבטל את ההשפעה המשמיצה על ידי פרסום תשובה מנומסת למנחה שציינה את העובדה שחתימה פשוטה הוסרה. התגובה הזו נחסמה תחילה ומאוחר יותר נמחקה על ידי המנחה וחשבון וורדפרס נחסם ל-8 ימים כך שלא יכולתי להגיב.

המנחה היה תוקפני וכועס. זה לא הגיוני לאחר תקופה ארוכה של מתן תמיכה חינם באיכות גבוהה למשתמשים.

שום דבר לא בסדר עם הפלאגין

ביוני 2019, גוגל פרסמה קישור לגרסה חדשה של הפלאגין בתיעוד הרשמי שלהם ב-https://developers.google.com/web/ ואחד הלקוחות האחרונים של חברת האופטימיזציה להתקנה בתשלום של הפלאגין הוא סגן נשיא מאסטרקארד שאמר שהוא יודע מה קרה עם להתייחס לחבלן מהוליווד שנדון מאוחר יותר. זה מוכיח ששום דבר לא היה בסדר עם החברה או עם התוסף.

GMO בקוקה קולה

זמן קצר לפני תעלומת האיסור של תוסף וורדפרס דיווחתי על העובדה שקוקה קולה ניסתה להסתיר שהם השתמשו ב-GMO במוצרים שלהם, מה שהוביל אותי גם לגילוי זוועות שביצעה החברה (רצח מארגני האיגודים).

(2022) עצור את קמפיין קילר קולה הקמפיין Stop Killer Coke מתכוון לחייב את חברת קוקה קולה ולסיים את מעגל האלימות הנורא. זוועות אלו כוללות הפחדה שיטתית, חטיפה, עינויים ורצח של ראשי איגודים ובני משפחותיהם במאמצים לרסק את האיגודים שלהם. מָקוֹר: killercoke.org (2022) מקרה קוקה קולה (סרט תיעודי) קוקה קולה הוא אולי אחד המותגים הכי גלויים בעולם, אבל יש חלק אחד בפעילות שלהם שהם לא רוצים שתראה. מָקוֹר: thecoca-colacase.org (2014) ההרג של קוקה קולה: איך תאגיד משקאות קלים רוצח איגודים. האם הזכרנו שלקוקה קולה היסטוריה ארוכה ואפלה של שליחת המיליציות שלה אחרי עובדים שמעזים לדרוש תנאים טובים יותר? התאגיד מואשם גם בהפרת איגודי עובדים בפקיסטן, ניקרגואה וגואטמלה, אם למנות כמה. בטורקיה יש בשפע האשמות על הפחדה, הפרות זכויות אדם והכאות של פעילי איגוד. בנוסף, שותף עסקי לשעבר של קוקה קולה טען שלחברה יש עסקאות לא לגיטימיות עם הממשלה הסמכותית של אוזבקיסטן. מָקוֹר: True Activist

הפרסומת הלאומית לטלוויזיה הראתה קבוצת חברים עם מאפיינים של אוטרכט שותים קולה ואוכלים פופ תירס מול טלוויזיה. התחושה עלתה מהמודעה שיש 'משהו' בקולה, למרות שזה נראה כמו פרסומת רגילה (התחושה נוצרה בגלל שזו הייתה פרסומת כל כך רגילה).

מודעת טלוויזיה ברזילאית

בפברואר 2021 היו מודעות וידאו ברזילאיות קוקה קולה (Google AdSense) באתר www.e-scooter.co שאני הבעלים שלהן שהציגו מודעת טלוויזיה כמעט זהה של קבוצת חברים ברזילאים, שותים קולה ואוכלים פופ תירס מול טלוויזיה, ואז עכביש גדול זוחל בפינה הגבוהה של החדר, ולאחר מכן קבוצת האנשים התחילה לצרוח מפחד, ולאחר מכן הפרסומת הסתיימה.

זה היה מדהים שהוצגו פרסומות וידאו של קוקה קולה. אחרי הכל, אני לא משתמש במוצר וה-IP שלי ידוע לגוגל. אני לא צופה באתרים בשפה הפורטוגזית (ברזילאית). הסרטון התחיל לפעול באופן אוטומטי.

צופה בטלוויזיה?

כמעט אף פעם לא צפיתי בטלוויזיה ולא הייתה לי טלוויזיה. במקרה, חבר לבית שבו גרתי עזב ושאל אם אני רוצה לקבל את הטלוויזיה שלו. זו הייתה טלוויזיה בעלת מסך שטוח גדול ומודרני שהתקנתי אז על הקיר ולאחריה חוויתי תקופה של טלוויזיה רציפה. במהלך הזמן הזה, שמתי לב לפרסומת הטלוויזיה 'קולה'.

הַשׁרָאָה

Lori Harfenist theresident.net לגבי הדיווח שלי על GMO בקוקה קולה (ומותגים אחרים). עקבתי אחרי כתבת ביקורתית מניו יורק, לורי הארפניסט (www.theresident.net), שהיווה לי השראה. היא דיווחה על GMO בקוקה קולה ולאחר מכן נודע לי שקוקה קולה ניסתה להסתיר זאת מהציבור, מה שגרם לי (בצורת הבלוג הביקורתי zielenknijper.com) להתעניין.

הסרט The Resident (2011) עם הילארי סוואנק עשוי להיות בהשראתה.

חבלה של Rabobank

לאחר פרסומת הקולה בטלוויזיה, Rabobank , בנק השקעות הון 500 עם המטה שלו באוטרכט, הולנד, השקיע בעסק שלי כדי לחבל בו. זה קדם באופן ישיר (כרונולוגי) לכל מה שקרה עם ההתקפה על ביתי באוטרכט.

Rabobank מוקדש לביטחון תזונתי ו-GMO ומכונה 'בנק חקלאים'. הבנק עיבד את הסלוגן "לצמיח עולם טוב יותר ביחד" ומציג עצמו כבנק ידידותי לסביבה. בשנת 2017 זכה הבנק בפרס "הבונד הירוק".

ניכר שהרבבנק ניסה לחבל בעסק שלי. מבלי לספק סיבה, המשקיע של Rabobank סגר חברת סטארט-אפ בת 6 חודשים וויתר על השקעתו בסך 45,000 אירו. פשוט לא הייתה סיבה הגיונית לוותר על ההשקעה שלהם. הם סגרו את חברת הסטארט-אפ לאחר 6 חודשים, הזמן שתוכנן במקור למו"פ, שבו החברה שלי סיפקה תוצאה יוצאת דופן, בזמן .

הפרויקט ŵš.com יכול היה להיות שווה מיליארד דולר. זה נצפה ברצינות על ידי למעלה מ-100,000 אנשים. (חדשנות מתקדמת)

הטכנולוגיה הבטיחה לספק מהירות אתר מיידית אמיתית למובייל ולמחשב שולחני עם מהירויות ניווט מהירות של פחות ממילישניה אחת (0,001 שניות), מהר יותר מקצב הרענון של תצוגות משחקים רבות. נוסף על כך, הטכנולוגיה יכולה לספק +90% מחיסכון אמיתי בהעברת נתונים ב-HTML והיא תספק תכונות חדשות לאינטרנט, כגון 'HTML בזמן אמת'.

real time html

מהנדסים בכירים רבים יאמרו שמה שהטכנולוגיה הבטיחה לספק היה בלתי אפשרי.

בשנת 2016, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) יספק טכנולוגיה בשם Polaris שהבטיחה שיפור מהירות של 34% לאינטרנט.

(2016) ל-MIT יש דרך להאיץ את הגלישה באינטרנט ב-34 אחוזים המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס פיתח טכנולוגיה בשם Polaris שיכולה להפוך את הגלישה באינטרנט לנייד ולשולחן העבודה למהיר בכ-34 אחוזים. מָקוֹר: Engadget

בשנת 2016, טכנולוגיית ŵš.com תספק שיפור מהירות אמיתי של +1000% עבור ניידים ומחשבים שולחניים, באופן אמין , עבור אתרים קיימים כגון וורדפרס ו-Plug & Play (5 דקות התקנה).

טכנולוגיית ŵš.com עבדה הרבה יותר טוב מהצפוי ומבחינה טכנית הפרויקט היה הצלחה גדולה.

במקום להיות מאושר, המשקיע של Rabobank הסתלק באופן לא הגיוני וויתר על השקעתו בסך 45,000 אירו, מבלי לספק סיבה .

פשוט לא הייתה סיבה הגיונית לוותר על ההשקעה שלהם.

זמן קצר לאחר שרבובנק הסתלק מבלי לספק סיבה, הצטרף לפרויקט שותף עסקי מהוליווד, ארה"ב שהשקיע סכום מטעם בנקאי השקעות במסצ'וסטס, ארה"ב. אוטרכט ידועה כעיר הסרטים של הולנד, בדומה להוליווד.

"בדיחה של מיליארדר" לבזבז זמן בכוונה

השותף העסקי מהוליווד לקח על עצמו תפקיד כמנכ"ל והסכים להיות אחראי על המודל העסקי. הוא בילה שנתיים כדי לטייל ברחבי ארה"ב כדי להיפגש עם מיליארדרים בזמן שהוא דרש ממני ומשותף עסקי מלונדון לחכות ובסופו של דבר לא הביא תוצאות ופשוט הסתלק כאילו מעולם לא אכפת לו מהפרויקט.

כתובת הדוא"ל של אתר חברת ציוד הקולנוע שלו נקבעה ל'info@billionairesclub.com'.

באחד המיילים האחרונים שלו הוא שיתף קישור באתר Forbes.com עם הכותרת ש-9 מתוך 10 סטארט-אפים נכשלים וחיפש תירוץ עם רמברנדט ואן גוך ש'מת עני' רק כדי להתפרסם מאוחר יותר, והממציא טסלה שגורל דומה לו. .

באחד מהודעות הדוא"ל האחרונות שלי אליו, מסרתי את הדברים הבאים:

Dear [BUSINESS PARTNER],

I understand that you are now trying to walk away, leaving behind your investment, while having no argument against me or the technology. You try to make it look as a generous action from your side, but it’s not righteous.

A few months ago you held on firmly to your CEO position when asked friendly, while considering that your functioning as CEO had increasingly become questioned for lack of results and broken promises, if you wanted to leave. Months of waiting followed. New promises were unmet again. Due to little to no communication from your side it has been perceived as “waiting for no reason”.

In essence, a full year of time has been wasted for no apparent reason and there has been no indication that it matters to you.

It is simply not righteous to now walk away as if a 9 out of 10 startup failed


Slack conversation שיחה רפה E-mail conversation שיחת דואר אלקטרוני


כפי שניתן לראות, שמרתי על יחס מכבד כלפי השותף העסקי ולא היה קונפליקט מלבד מחלוקת על תפקודו.

בתחילת הקשר העסקי, בתקשורת פנימית עם השותף העסקי נקבע כי תפסתי את רבובנק כאשם ולאחר מכן הוזהרתי ברצינות שלהתחרות מול חברת הון 500 כמו הרבבנק לא תהיה חכמה, לפיו קיבלתי את הרושם שהם עשויים להיות מעורבים גם ברבובנק.

זה רק הגיוני שעם חשיפת השותף העסקי כחבלן (שהשקיע סכום מטעם בנקאי השקעות במסצ'וסטס, ארה"ב) שהמסקנה ההגיונית (שלא מדוברת) תהיה ב-2018/2019 שרבובנק עומד מאחורי אותו זדון גם שיטות עסקיות. הם שיחקו בדיחה 'מיליארדר' בפרויקט כדי לבזבז זמן בכוונה, ואז הסתלקו שוב (משאירו את ההשקעה שלהם מאחור) 'ללא סיבה'.

בהתחשב בכל הסיטואציה, זה רק הגיוני שלרבבנק, בהתחשב בקשר העסקי שלו איתי והמשרד הראשי שלו באוטרכט, לפחות הייתה השפעה מסוימת או פיקוח על מה שקרה עם המתקפה על ביתי באוטרכט.

Twitter ban

איסור טוויטר

ב-23 באוגוסט 2020 נוצר חשבון טוויטר עבור CSS-ART.COM: @purecssart

החשבון פרסם ציוץ ראשון ובהמשך צייץ מחדש יצירת אמנות ונאסר זמן קצר לאחר מכן. מאז החשבון נאסר.

איסור כדור מוס

בפברואר 2021 פרסמתי הודעה ב- Houzz.com כדי לבקש תשומת לב לרעיון שצמחים הם יצורים חיים שהמושג 'אושר' עשוי להתאים להם.

מאוחר יותר באותו חודש, חנות לחיות מחמד במדינת וושינגטון השמיעה אזעקה על רכיכה קטנה שנמצאה על כדור טחב מרימו. זמן קצר לאחר מכן, האיסור על כדורי אזוב הפך לוויראלי ביוטיוב.

למרות הסבירות של צירוף מקרים, עדיין ראוי לציון לספק תשומת לב לכדורי אזוב ואינטליגנציה של צמחים. המאמר המלא נמצא כאן .

הכל טוב שנגמר בטוב?

בפרספקטיבה רטרו, המצב שהתחולל היה מכריע בהפניית תשומת הלב לשיטות רצח בפועל של חברת קוקה קולה. אולי המצב עזר בסופו של דבר למנוע רצח של אנשים במדינות בדרום אמריקה ובמקומות אחרים.

בנוסף, המצב הוביל ליוזמה לקידום בחינה ביקורתית של GMO, שיכולה להיות בעלת חשיבות חיונית לטבע.

יש גורמים שציינו שהם מקווים שתהיה יוזמה לחיבור המוסר עם מדעי החיים. המושג butterflyGMOdebate.org מציע, בין היתר, פרספקטיבה פילוסופית על מוסר.

סופר ופרופסור ידוע להיסטוריה Walter Isaacson, נשיא מכון אספן ומנכ"ל CNN, קבע את הדברים הבאים בראיון:

זו הולכת להיות מאה של מדעי החיים. אנשים שמסוגלים לרתום את הטכנולוגיות של מדעי החיים ולחבר אותה להבנה המוסרית שלנו, למדעי הרוח שלנו, אלה יהיו האנשים שישלטו במאה העשרים ואחת ואני מקווה שתבוא דמות גדולה שתייצג זאת.

למען הפרוטוקול: אני לא מעוניין ב'תהילה' או תשומת לב ואני אישית הייתי דואג רק לתוצאות . אני טיפוס עסקי ואין לי מניע פוליטי, אידיאולוגי או דתי.

רצון למשהו בתור 'תהילה' יהיה סוג של שחיתות מנקודת המבט שלי. הייתי מעדיף ש'הטובים' ינצחו באופן טבעי וזה לא חייב להיות אני. הסלוגן של המותג מרצדס-בנץ מייצג את איך שאני במקור: " הכי טוב או כלום ".

הגנת הטבע מפני GMO זה משהו שבדיעבד התעניינתי להיות מעורב בו. לא כדי למנוע GMO או להגיד איך העולם צריך להיות, אלא לתרום עם תיאוריה למען מה שיכול להיחשב 'טוב' '.

בקשר לטשטוש. אל תשכח שהממסד הפסיכיאטרי היה מעורב מעמדה של מאבק על הישרדות.

השבתי פעם את הדבר הבא לפילוסוף בפורום פילוסופיה שהציע שאני סובל מתסמונת משיח.

כשזה נוגע לפסיכיאטריה, נראה שהם ניסו להסיט את תשומת הלב מהם על ידי השמעת 'בדיחה של ישו', בין היתר, ושזה עשוי להסביר בסופו של דבר את מקור כל הבלבול. במובן מסוים, מה שנצפה, היה מאבק לשרוד על ידי תרגול שאינו יכול לעמוד על רגליו. זה רק 'שני הסנט' שלי לגבי מה שקרה.